Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nominal

( ilość produktów: 2 )

NOMINAL jest czeską firmą, która od 20 lat zajmuje się produkcją zdrowej żywności zbożowej. W ofercie Nominal znajdziemy przede wszystkim wysokogatunkowe mąki i kaszki instant z ziarna z pełnego przemiału, dzięki temu zachowane są wartościowe substancje zawarte w zbożu oraz produkty bezglutenowe.

Nominal produkuje 100% naturalne kaszki, bez chemicznych dodatków, konserwantów, barwników czy aromatów. Do produkcji wybierane są starannie wyselekcjonowane surowce, tak by końcowy produkt był jak najlepszej jakości.

Właściciel Milan Novák właściciel mówi o marce Nominal:

"Natura, pracowitość, uczciwość i pokora - bez tych przymiotów 20 lat pracy nie miałyby sensu dla nas samych i naszych klientów. Stale poszerzamy ofertę, sami odkrywamy nowości i inspirujemy się kulinariami. Słuchamy też klientów, bo to wszystko, co robimy tworzymy właśnie dla Was."

Chleb z błonn.grycz.sucha miesz.500g nomChleb z błonn.grycz.sucha miesz.500g nom

13,11 zł brutto

Chleb rustykal.sucha miesz.500g /nominalChleb rustykal.sucha miesz.500g /nominal

12,77 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel