Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polskie Eko Zagrody

( ilość produktów: 17 )

Filet indyk Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Filet indyk Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.1kg
9,08 zł / netto

MIĘSO MIELONE indyk SUROWE BIO (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)MIĘSO MIELONE indyk SUROWE BIO (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.1kg
7,65 zł / netto

Filet z kurczaka Eko ( 0.3kg) (zamówienia do pon dostawa w środę)Filet z kurczaka Eko ( 0.3kg) (zamówienia do pon dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.3kg
19,88 zł / netto

Kaczka tuszka EKO (około 2.3kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Kaczka tuszka EKO (około 2.3kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 2.3kg
139,73 zł / netto

Kaczka połówka EKO (około 1,2kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Kaczka połówka EKO (około 1,2kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 1.2kg
68,11 zł / netto

Królik tuszka (ok. 1.8kg)Królik tuszka (ok. 1.8kg)

Sprzedawane po: 1.8kg
101,30 zł / netto

Królik połówka (ok. 1 kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Królik połówka (ok. 1 kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

56,28 zł netto

Pałka z kurczaka Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Pałka z kurczaka Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.1kg
5,00 zł / netto

Udziec z kurczaka eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Udziec z kurczaka eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.1kg
5,00 zł / netto

Ćwiartka Kurczak Eko (ok.0.5kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Ćwiartka Kurczak Eko (ok.0.5kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.5kg
25,00 zł / netto

INDYK skrzydło Eko (ok. 0.3 kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)INDYK skrzydło Eko (ok. 0.3 kg) (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.3kg
13,46 zł / netto

KURCZAK (TUSZKA CAŁA) BIO (około 2,15 kg) - POLSKIE EKO ZAGRODY (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)KURCZAK (TUSZKA CAŁA) BIO (około 2,15 kg) - POLSKIE EKO ZAGRODY (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 2.15kg
81,06 zł / netto

Połówka kurczaka EKO (pół tuszki) ok. 1.2kg (zamówienia do pon dostawa w środę)Połówka kurczaka EKO (pół tuszki) ok. 1.2kg (zamówienia do pon dostawa w środę)

Sprzedawane po: 1.2kg
45,24 zł / netto

Podroby z kurczaka EKO (zamówienia do pon dostawa w środę)Podroby z kurczaka EKO (zamówienia do pon dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.25kg
7,67 zł / netto

Porcja rosołowa indyk Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Porcja rosołowa indyk Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.25kg
5,09 zł / netto

Skrzydełka Kurczak Eko (ok. 0.3 kg) (zamówienia do pon dostawa w środę)Skrzydełka Kurczak Eko (ok. 0.3 kg) (zamówienia do pon dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.3kg
5,17 zł / netto

Porcja rosołowa kurczak Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)Porcja rosołowa kurczak Eko (zamówienia do poniedziałku dostawa w środę)

Sprzedawane po: 0.1kg
1,53 zł / netto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel