Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AMYLON

( ilość produktów: 8 )

Amylon to czeski producent skrobi i produktów spożywczych, który na rynku jest od ponad 100 lat - rozpoczęcie działalności datuje się na 1912 rok.

Swoją wytwórnię Amylon opiera na wysokiej jakości skrobi z czeskiego regionu Vysocina, która daje gwarancję na doskonałe produkty końcowe ze znakiem potwierdzającym ekologiczne surowce.

W ofercie firmy Amylon znajdziemy kisiele, budynie, galaretki, a także proszki do pieczenia i cukier waniliowy w 100% ekologiczne, naturalnie i bezglutenowe.

PANIERKA KUKURYDZIANA BEZGLUTENOWA BIO 200 g - AMYLONPANIERKA KUKURYDZIANA BEZGLUTENOWA BIO 200 g - AMYLON

8,09 zł brutto

AGAR - AGAR BEZGLUTENOWY BIO 10 g - AMYLONAGAR - AGAR BEZGLUTENOWY BIO 10 g - AMYLON

5,99 zł brutto

SKROBIA KUKURYDZIANA BIO 200 g - AMYLONSKROBIA KUKURYDZIANA BIO 200 g - AMYLON

5,81 zł brutto

BUDYŃ Z HERBATĄ MATCHA O SMAKU ANANASOWYM (BEZGLUTENOWY) BIO 40 g - AMYLONBUDYŃ Z HERBATĄ MATCHA O SMAKU ANANASOWYM (BEZGLUTENOWY) BIO 40 g - AMYLON

4,45 zł brutto

BUDYŃ RYŻOWY O SMAKU BANANOWYM Z DYNIĄ (BEZGLUTENOWY) BIO 40 g - AMYLONBUDYŃ RYŻOWY O SMAKU BANANOWYM Z DYNIĄ (BEZGLUTENOWY) BIO 40 g - AMYLON

3,99 zł brutto

GALARETKA O SMAKU CYTRYNOWYM BEZGLUTENOWA BIO 40 g - AMYLONGALARETKA O SMAKU CYTRYNOWYM BEZGLUTENOWA BIO 40 g - AMYLON

3,89 zł brutto

BUDYŃ MORELOWY BEZGLUTENOWY BIO 40 g - AMYLONBUDYŃ MORELOWY BEZGLUTENOWY BIO 40 g - AMYLON

3,59 zł brutto

CUKIER CYTRYNOWY BIO 20 g - AMYLONCUKIER CYTRYNOWY BIO 20 g - AMYLON

1,69 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel