Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BIO PLANET - seria CZERWONA

( ilość produktów: 4 )

Bio Planet istnieje na polskim rynku od 2006 roku i w swojej ofercie posiada certyfikowane produkty ekologiczne - w ilości ponad 4.000. Każdy z nich jest poddawany ścisłej kontroli przeprowadzanej przez jednostki certyfikujące. Dzięki takim kontrolom i certyfikatom zagwarantowana jest wysoka jakość produktu wytworzonego zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Priorytetem Bio Planet jest jakość i powtarzalność oferowanych produktów, dlatego podejmuje współpracę zarówno z lokalnymi gospodarstwami, jak i zagranicznymi, np. z Sri Lanki, Indonezji, Meksyku czy Tunezji. Dzięki takiej kombinacji dostawców możliwe jest sprowadzenie produktów z rejonów ich naturalnego występowania.

Celem Bio Planet jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości certyfikowanej żywności ekologicznej, pochodzącej z Polski oraz z kilkudziesięciu krajów ze wszystkich kontynentów w rozsądnej cenie.

Firma Bio Planet, oprócz dystrybucji produktów wielu uznanych producentów żywności bio, zajmuje się też samodzielnym konfekcjonowaniem orzechów, kasz, suchy nasion, mąk i wielu innych. Bio Planet codziennie próbuje stawiać czoła wyzwaniom współczesnego świata poprzez rozpowszechnianie ekologicznej świadomości i promowanie naturalnych składników, by żyć zgodnie z naturą.

Seria Czerwona wychodzi naprzeciw miłośnikom słodkości proponując im ekologiczny cukier trzcinowy, cukier kokosowy z Indonezji i naturalne syropy słodzące m.in. kanadyjski syrop klonowy.

SYROP Z AGAWY BIO 660 g (478 ml) - BIO PLANETSYROP Z AGAWY BIO 660 g (478 ml) - BIO PLANET

27,49 zł brutto

SYROP KOKOSOWY BIO 300 g (250 ml) - BIO PLANETSYROP KOKOSOWY BIO 300 g (250 ml) - BIO PLANET

25,59 zł brutto

INULINA BIO 250 g - BIO PLANETINULINA BIO 250 g - BIO PLANET

23,69 zł brutto

KAROB BIO 200 g - BIO PLANETKAROB BIO 200 g - BIO PLANET

7,29 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel