Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BIO PLANET - seria RÓŻOWA

( ilość produktów: 12 )

Bio Planet istnieje na polskim rynku od 2006 roku i w swojej ofercie posiada certyfikowane produkty ekologiczne - w ilości ponad 4.000. Każdy z nich jest poddawany ścisłej kontroli przeprowadzanej przez jednostki certyfikujące. Dzięki takim kontrolom i certyfikatom zagwarantowana jest wysoka jakość produktu wytworzonego zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Priorytetem Bio Planet jest jakość i powtarzalność oferowanych produktów, dlatego podejmuje współpracę zarówno z lokalnymi gospodarstwami, jak i zagranicznymi, np. z Sri Lanki, Indonezji, Meksyku czy Tunezji. Dzięki takiej kombinacji dostawców możliwe jest sprowadzenie produktów z rejonów ich naturalnego występowania.

Celem Bio Planet jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości certyfikowanej żywności ekologicznej, pochodzącej z Polski oraz z kilkudziesięciu krajów ze wszystkich kontynentów w rozsądnej cenie.

Firma Bio Planet, oprócz dystrybucji produktów wielu uznanych producentów żywności bio, zajmuje się też samodzielnym konfekcjonowaniem orzechów, kasz, suchy nasion, mąk i wielu innych. Bio Planet codziennie próbuje stawiać czoła wyzwaniom współczesnego świata poprzez rozpowszechnianie ekologicznej świadomości i promowanie naturalnych składników, by żyć zgodnie z naturą.

Seria Różowa zawiera certyfikowane ekologiczne płatki, otręby i musli. Te produkty mogą być doskonałym rozwiązaniem na pożywne i pełnowartościowe śniadania.

MUSLI ORZECHOWE BIO 600 g - BIO PLANETMUSLI ORZECHOWE BIO 600 g - BIO PLANET

26,49 zł brutto

MUSLI OWOCOWE BIO 600 g - BIO PLANETMUSLI OWOCOWE BIO 600 g - BIO PLANET

17,19 zł brutto

MUSLI TROPIKALNE BIO 300 g - BIO PLANETMUSLI TROPIKALNE BIO 300 g - BIO PLANET

16,09 zł brutto

PŁATKI KUKURYDZIANE Z TRUSKAWKAMI BIO 250 g - BIO PLANETPŁATKI KUKURYDZIANE Z TRUSKAWKAMI BIO 250 g - BIO PLANET

15,19 zł brutto

PŁATKI OWSIANE BIO 1 kg - BIO PLANETPŁATKI OWSIANE BIO 1 kg - BIO PLANET

13,49 zł brutto

MUSLI ORZECHOWE BIO 300 g - BIO PLANETMUSLI ORZECHOWE BIO 300 g - BIO PLANET

13,39 zł brutto

MIELONA ŁUSKA GRYCZANA BIO 400 g - BIO PLANETMIELONA ŁUSKA GRYCZANA BIO 400 g - BIO PLANET

10,39 zł brutto

PŁATKI OWSIANE GÓRSKIE BIO 600 g - BIO PLANETPŁATKI OWSIANE GÓRSKIE BIO 600 g - BIO PLANET

7,99 zł brutto

PŁATKI OWSIANE BŁYSKAWICZNE BIO 600 g - BIO PLANETPŁATKI OWSIANE BŁYSKAWICZNE BIO 600 g - BIO PLANET

7,89 zł brutto

AMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - BIO PLANETAMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - BIO PLANET

6,59 zł brutto

PŁATKI OWSIANE BŁYSKAWICZNE BIO 300 g - BIO PLANETPŁATKI OWSIANE BŁYSKAWICZNE BIO 300 g - BIO PLANET

5,79 zł brutto

PŁATKI 4 ZBOŻA (ORKISZ, OWIES, JĘCZMIEŃ, ŻYTO) BIO 300 g - BIO PLANETPŁATKI 4 ZBOŻA (ORKISZ, OWIES, JĘCZMIEŃ, ŻYTO) BIO 300 g - BIO PLANET

5,15 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel