Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BIO PLANET - seria NIEBIESKA

( ilość produktów: 15 )

Bio Planet istnieje na polskim rynku od 2006 roku i w swojej ofercie posiada certyfikowane produkty ekologiczne - w ilości ponad 4.000. Każdy z nich jest poddawany ścisłej kontroli przeprowadzanej przez jednostki certyfikujące. Dzięki takim kontrolom i certyfikatom zagwarantowana jest wysoka jakość produktu wytworzonego zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Priorytetem Bio Planet jest jakość i powtarzalność oferowanych produktów, dlatego podejmuje współpracę zarówno z lokalnymi gospodarstwami, jak i zagranicznymi, np. z Sri Lanki, Indonezji, Meksyku czy Tunezji. Dzięki takiej kombinacji dostawców możliwe jest sprowadzenie produktów z rejonów ich naturalnego występowania.

Celem Bio Planet jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości certyfikowanej żywności ekologicznej, pochodzącej z Polski oraz z kilkudziesięciu krajów ze wszystkich kontynentów w rozsądnej cenie.

Firma Bio Planet, oprócz dystrybucji produktów wielu uznanych producentów żywności bio, zajmuje się też samodzielnym konfekcjonowaniem orzechów, kasz, suchy nasion, mąk i wielu innych. Bio Planet codziennie próbuje stawiać czoła wyzwaniom współczesnego świata poprzez rozpowszechnianie ekologicznej świadomości i promowanie naturalnych składników, by żyć zgodnie z naturą.

Seria Niebieska proponuje ekologiczne ryże, kasze i ziarna z ich naturalnych środowisk, które powinny stanowić jedną z podstaw zdrowego odżywiania. Znajdziemy tutaj kaszę z polskich gospodarstw, komosę ryżową z Peru czy paragwajskie nasiona chia. 

QUINOA TRÓJKOLOROWA BIO 1 kg - BIO PLANETQUINOA TRÓJKOLOROWA BIO 1 kg - BIO PLANET

35,49 zł brutto

QUINOA BIAŁA (KOMOSA RYŻOWA) BEZGLUTENOWA BIO 1 kg - BIO PLANETQUINOA BIAŁA (KOMOSA RYŻOWA) BEZGLUTENOWA BIO 1 kg - BIO PLANET

34,29 zł brutto

QUINOA CZERWONA (KOMOSA RYŻOWA) BIO 1 kg - BIO PLANETQUINOA CZERWONA (KOMOSA RYŻOWA) BIO 1 kg - BIO PLANET

33,79 zł brutto

SEZAM BIAŁY ŁUSKANY BIO 1 kg - BIO PLANETSEZAM BIAŁY ŁUSKANY BIO 1 kg - BIO PLANET

33,69 zł brutto

MAK NIEBIESKI BIO 400 g - BIO PLANETMAK NIEBIESKI BIO 400 g - BIO PLANET

19,29 zł brutto

KASZA ORKISZOWA BIO 1 kg - BIO PLANETKASZA ORKISZOWA BIO 1 kg - BIO PLANET

17,59 zł brutto

RYŻ BASMATI PEŁNOZIARNISTY BIO 1 kg - BIO PLANETRYŻ BASMATI PEŁNOZIARNISTY BIO 1 kg - BIO PLANET

15,99 zł brutto

QUINOA BIAŁA (KOMOSA RYŻOWA) BEZGLUTENOWA BIO 500 g - BIO PLANETQUINOA BIAŁA (KOMOSA RYŻOWA) BEZGLUTENOWA BIO 500 g - BIO PLANET

15,59 zł brutto

KASZA GRYCZANA NIEPALONA BEZGLUTENOWA BIO 1 kg - BIO PLANETKASZA GRYCZANA NIEPALONA BEZGLUTENOWA BIO 1 kg - BIO PLANET

14,89 zł brutto

KUSKUS RAZOWY BIO 1 kg - BIO PLANETKUSKUS RAZOWY BIO 1 kg - BIO PLANET

14,49 zł brutto

RYŻ BRĄZOWY DŁUGOZIARNISTY BEZGLUTENOWY BIO 1 kg - BIO PLANETRYŻ BRĄZOWY DŁUGOZIARNISTY BEZGLUTENOWY BIO 1 kg - BIO PLANET

13,79 zł brutto

AMARANTUS BIO 1 kg - BIO PLANETAMARANTUS BIO 1 kg - BIO PLANET

13,09 zł brutto

RYŻ ARBORIO RISOTTO BIO 500 g -  BIO PLANETRYŻ ARBORIO RISOTTO BIO 500 g - BIO PLANET

12,19 zł brutto

KASZA JĘCZMIENNA BIO 1 kg - BIO PLANETKASZA JĘCZMIENNA BIO 1 kg - BIO PLANET

9,39 zł brutto

LEN MIELONY BIO 250 gLEN MIELONY BIO 250 g

6,99 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel