Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BIO PLANET - seria BIOKĄSKI

( ilość produktów: 4 )

Bio Planet istnieje na polskim rynku od 2006 roku i w swojej ofercie posiada certyfikowane produkty ekologiczne - w ilości ponad 4.000. Każdy z nich jest poddawany ścisłej kontroli przeprowadzanej przez jednostki certyfikujące. Dzięki takim kontrolom i certyfikatom zagwarantowana jest wysoka jakość produktu wytworzonego zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Priorytetem Bio Planet jest jakość i powtarzalność oferowanych produktów, dlatego podejmuje współpracę zarówno z lokalnymi gospodarstwami, jak i zagranicznymi, np. z Sri Lanki, Indonezji, Meksyku czy Tunezji. Dzięki takiej kombinacji dostawców możliwe jest sprowadzenie produktów z rejonów ich naturalnego występowania.

Celem Bio Planet jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości certyfikowanej żywności ekologicznej, pochodzącej z Polski oraz z kilkudziesięciu krajów ze wszystkich kontynentów w rozsądnej cenie.

Firma Bio Planet, oprócz dystrybucji produktów wielu uznanych producentów żywności bio, zajmuje się też samodzielnym konfekcjonowaniem orzechów, kasz, suchy nasion, mąk i wielu innych. Bio Planet codziennie próbuje stawiać czoła wyzwaniom współczesnego świata poprzez rozpowszechnianie ekologicznej świadomości i promowanie naturalnych składników, by żyć zgodnie z naturą.

Seria Biokąski oferuje ekologiczne chipsy bananowe i kokosowe, chipsy jabłkowe oraz orzechy, które mogą stanowić podstawę zdrowego drugiego śniadania czy zaspokoić ochotę na słodkie.

 

ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE BEZ SOLI BIO 350 g - BIO PLANETORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE BEZ SOLI BIO 350 g - BIO PLANET

12,89 zł brutto

CHIPSY JABŁKOWE BIO 100 g - BIO PLANETCHIPSY JABŁKOWE BIO 100 g - BIO PLANET

10,99 zł brutto

CHIPSY BANANOWE SŁODZONE BIO 150 g - BIO PLANETCHIPSY BANANOWE SŁODZONE BIO 150 g - BIO PLANET

7,49 zł brutto

CHIPSY BANANOWE NIESŁODZONE BIO 150 g - BIO PLANETCHIPSY BANANOWE NIESŁODZONE BIO 150 g - BIO PLANET

7,19 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel