Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BIO PLANET - seria BRĄZOWA

( ilość produktów: 9 )

Bio Planet istnieje na polskim rynku od 2006 roku i w swojej ofercie posiada certyfikowane produkty ekologiczne - w ilości ponad 4.000. Każdy z nich jest poddawany ścisłej kontroli przeprowadzanej przez jednostki certyfikujące. Dzięki takim kontrolom i certyfikatom zagwarantowana jest wysoka jakość produktu wytworzonego zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Priorytetem Bio Planet jest jakość i powtarzalność oferowanych produktów, dlatego podejmuje współpracę zarówno z lokalnymi gospodarstwami, jak i zagranicznymi, np. z Sri Lanki, Indonezji, Meksyku czy Tunezji. Dzięki takiej kombinacji dostawców możliwe jest sprowadzenie produktów z rejonów ich naturalnego występowania.

Celem Bio Planet jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości certyfikowanej żywności ekologicznej, pochodzącej z Polski oraz z kilkudziesięciu krajów ze wszystkich kontynentów w rozsądnej cenie.

Firma Bio Planet, oprócz dystrybucji produktów wielu uznanych producentów żywności bio, zajmuje się też samodzielnym konfekcjonowaniem orzechów, kasz, suchy nasion, mąk i wielu innych. Bio Planet codziennie próbuje stawiać czoła wyzwaniom współczesnego świata poprzez rozpowszechnianie ekologicznej świadomości i promowanie naturalnych składników, by żyć zgodnie z naturą.

Seria Brązowa zawiera to, co najlepsze w naturze - ekologiczne orzechy i pestki. Zostały one starannie wyselekcjonowane, tak by zapewnić najwyższą jakość i ich naturalny smak. Mogą stanowić one podstawę naszej diety, jako źródło dobrych kwasów tłuszczowych, wielu witamin oraz mikroelementów.

ORZECHY NERKOWCA BIO 1 kg - BIO PLANETORZECHY NERKOWCA BIO 1 kg - BIO PLANET

84,79 zł brutto

ORZECHY BRAZYLIJSKIE BIO 1 kg - BIO PLANETORZECHY BRAZYLIJSKIE BIO 1 kg - BIO PLANET

68,89 zł brutto

PESTKI DYNI CIEMNOZIELONE BIO 1 kg - BIO PLANETPESTKI DYNI CIEMNOZIELONE BIO 1 kg - BIO PLANET

36,59 zł brutto

MIGDAŁY BLANSZOWANE BIO 350 g - BIO PLANETMIGDAŁY BLANSZOWANE BIO 350 g - BIO PLANET

36,39 zł brutto

ORZECHY NERKOWCA BIO 350 g - BIO PLANETORZECHY NERKOWCA BIO 350 g - BIO PLANET

35,29 zł brutto

ORZECHY BRAZYLIJSKIE BIO 350 g - BIO PLANETORZECHY BRAZYLIJSKIE BIO 350 g - BIO PLANET

26,79 zł brutto

ORZECHY MACADAMIA BIO 75 g - BIO PLANETORZECHY MACADAMIA BIO 75 g - BIO PLANET

15,89 zł brutto

PESTKI DYNI CIEMNOZIELONE BIO 350 g - BIO PLANETPESTKI DYNI CIEMNOZIELONE BIO 350 g - BIO PLANET

13,79 zł brutto

WIÓRKI KOKOSOWE BEZGLUTENOWE BIO 500 g - BIO PLANETWIÓRKI KOKOSOWE BEZGLUTENOWE BIO 500 g - BIO PLANET

13,19 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel