Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

COCOA

( ilość produktów: 8 )

Dwójka przyjaciół, Marcin i Karol, na początki mieli tylko pasję, wytrwałość i wizję produktu, który chcieli wyprodukować. Tak oto, bez żadnego doświadczenia w przemyśle spożywczym, stworzyli czekoladę z nieprażonych ziaren kakao marki Cocoa, markę znaną nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Właściciele początki swojej działalności opisują:

"Wiara w to, że idealny smak czekolady osiągniemy jedynie z surowca uprawianego w sposób ekologiczny i niepoddanego obróbce termicznej utwierdziło nas , że odrzuceniem wszelkich kompromisów będzie jedynie produkt RAW. I trwamy w tym przekonaniu do dziś."

Produktem finalnym jest ekologiczna czekolada raw, czyli niepoddawana procesowi prażenia (wytwarzana w temperaturze poniżej 45°C), bez mleka, bez glutenu, bez soi, słodzona cukrem z plamy kokosowej. Dzięki temu zachowuje swoje antyoksydacyjne właściwości i bogactwo mikroelementów.

W swojej ofercie Cocoa posiada tabliczki czekolady raw oraz oblewane nią bakalie i orzechy - wszystko z surowców najlepszej jakości i w 100% naturalnych.

 

LIZAKI O SMAKU TRUSKAWKOWYM BEZGLUTENOWE BIO (5 xLIZAKI O SMAKU TRUSKAWKOWYM BEZGLUTENOWE BIO (5 x

19,99 zł brutto

MIGDAŁY W CZEKOLADZIE VEGEMILK BIO 70 g - COCOAMIGDAŁY W CZEKOLADZIE VEGEMILK BIO 70 g - COCOA

14,29 zł brutto

JAGODY INKASKIE W SUROWEJ CZEKOLADZIE BIO 70 g - COCOAJAGODY INKASKIE W SUROWEJ CZEKOLADZIE BIO 70 g - COCOA

13,69 zł brutto

CZEKOLADA Z ORZECHAMI LASKOWYMI BIO 50 g - COCOACZEKOLADA Z ORZECHAMI LASKOWYMI BIO 50 g - COCOA

13,51 zł brutto

TABLICZKA BIAŁA CYNAMONOWA BIO 50 g - COCOATABLICZKA BIAŁA CYNAMONOWA BIO 50 g - COCOA

12,89 zł brutto

ORZECHY LASKOWE W SUROWEJ CZEKOLADZIE BIO 70 g - COCOAORZECHY LASKOWE W SUROWEJ CZEKOLADZIE BIO 70 g - COCOA

12,49 zł brutto

CZEKOLADA SUROWA CAPPUCCINO MIGDAŁOWE Z MORWĄ BIO 50 g - COCOACZEKOLADA SUROWA CAPPUCCINO MIGDAŁOWE Z MORWĄ BIO 50 g - COCOA

12,39 zł brutto

MORWY TURECKIE W SUROWEJ CZEKOLADZIE BIO 70 g - COCOAMORWY TURECKIE W SUROWEJ CZEKOLADZIE BIO 70 g - COCOA

9,56 zł brutto
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel