Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas - informacje o sklepie

Projekt bemuke fresh powstał z połączenia sił: wrocławskiej sieci sklepów z ekologiczną żywnością ‚bemuke’ z internetowym targiem zdrowej żywności od rolników „Świeże na talerze.pl”. Codziennie obsługujemy setki klientów stacjonarnych oraz internetowych dostarczając im najlepsze produkty regionalne i ekologiczne pod drzwi i do biur we Wrocławiu.

Nasz ekologiczny supermarket bemuke na Przyjaźni 2 jest jednym z największych tego typu sklepów w Polsce. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny: mała firma z 10 osobowym zespołem, gdzie jeździmy raz na 2 tygodnie oraz duża spółka z ponad 1000 pracowników i wieloma oddziałami.

Tylko u nas

  • Sezonowe owoce – bez chemii, świeże i naturalnie dojrzałe
  • Wyłącznie od sprawdzonych dostawców
  • Ze zrównoważonych upraw w najczystszych rejonach Dolnego Śląska – Dolinie Baryczy i Wzgórzach Trzebnickich
  • 100% naturalne soki z najlepszych owoców
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel